Dergi Yazıları

Instyle Home – Mayıs 2017

EVİNİZE BAHARI TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER

Baharın gelmesiyle yeşilin ve çiçeklerin, özetle doğanın mutluluğunu evlerimizde hissetmek ve baharın getirdiği pozitif enerjiyi yaşamlarımıza yansıtmak istiyoruz. Sizlere önerim 2017’nin bahar trendlerinden biri olan kelebek motifinin dekoratif etkisinden bolca faydalanmanız olacaktır. Doğada güzelliği ve narinliği ile ün salan rengarenk kelebekleri dekoratif olarak evlerimizde nasıl kullanalım, işte size ipuçları;

 • Salonunuz için kelebek desenli perdeler, kuş ve çiçek temalı örtüler, dantel motifli yastıklar, uygun renkteki runnerlar ve cam vazolar içinde bahar dalları kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.
 • Kelebek motifi baskılı duvar kağıtlarını, düz renkler, çizgili dokular ve puantiye desenleri ile kombinleyerek yatak odanızda da kullanabilirsiniz.
 • Duvar dekorasyonu trendlerinden biri olan el yazısı ve çizimlerle tasarlanan desenleri kelebek motifleri ile zenginleştirip bahar havasını evinize taşıyabilirsiniz.
 • Kelebek motifi çocuk odalarını süslemek için de oldukça sevimli bir öğedir. Hayal gücünüzü kullanarak yapacağınız el işi çalışmalar ile çocuklarınız için sıcak ve eğlenceli ortamlar yaratabilirsiniz.
 • Kelebek formlu dekoratif objeleri doğa temalı tablolar ile birlikte kullanarak mekanlarınızı daha şık hale getirebilirsiniz.
 • Dekoratif kelebek formlu aynalar da giriş holleri ve yatak odaları için dekorasyonunuzu tamamlayan objeler olacaktır.

You Might Also Like...

No Comments

  Bir Cevap Yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi: